Ürünlerimiz

SHINE hidrofilik yağ 50 ml   (#)

TL 434,00
KDV Dahil
Ürün Kodu :
Açıklama

SHINE (hidrofilik yağ) 50 ml

Hidrofilik deri parlatma yağımızla kendinizi lüksün ve ışıltının içinde hissedin! Manikür ve pedikürden sonra mükemmel parlaklığa ulaşmak için özel olarak tasarlanan yağımız, cildinizi yumuşak, pürüzsüz ve inanılmaz derecede parlak bırakır. En iyi yanı, yağlı kalıntı bırakmamasıdır!

Hidrofilik yağımız, kantaron, çörek otu ve papatya gibi doğal bileşenlerin eşsiz bir kombinasyonu ile zenginleştirilmiştir. Kantaron yatıştırıcı ve iyileştirici özellikleriyle bilinir ve cildin manikür ve pedikürden sonra hızla cildin toparlanmasına yardımcı olur. Çörek otu, cildi çevresel saldırganlardan koruyan antioksidanlar açısından zengindir, papatya ise tahrişi yatıştırmaya ve genel cilt sağlığını iyileştirmeye yardımcı olan anti-enflamatuar özelliklere sahiptir.

Shine, kullanım kolaylığı ve zahmetsizce çıkarılması için su ile kolayca durulanır.

 

SHINE hydrophilic oil 50 ml

Feel yourself in luxury and shine with our hydrophilic leather polishing oil! Specially designed to achieve the perfect shine after manicure and pedicure, our oil leaves your skin soft, smooth and incredibly radiant. The best part is that it leaves no greasy residue!

Our hydrophilic oil with a unique combination of natural ingredients such as St. John's wort, black cumin and chamomile. St. John's Wort is known for its soothing and healing properties and helps the skin to recover quickly after manicure and pedicure. Black cumin seed is rich in antioxidants that protect the skin from environmental aggressors, while chamomile has anti-inflammatory properties that help soothe irritation and improve overall skin health.

Shine is easily rinsed with water for ease of use and effortless removal.

Taksit Seçenekleri;
19 / 1 - 19
19 / 1 - 19
Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.rufus.com.tr sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017 - 2024