Ürünlerimiz

BEYAZLATICI & LEKE KARŞITI KREM   (#)

TL 350,00
KDV Dahil
Ürün Kodu :
Açıklama

BEYAZLATICI & LEKE KARŞITI KREM SPF 30  (50 ml)

Beyazlatıcı ve pigmentasyon azaltıcı kremimizle parlak ve kusursuz cildin dünyasına hoş geldiniz. Hyaluronik asit, C ve A vitamini ve havlıcan kökünün eşsiz kombinasyonu ile bu krem ​​etkili bakım sağlar ve cilde sağlıklı bir ışıltı kazandırır.

Krem, pigmentasyonla etkili bir şekilde savaşır, koyu lekeleri aydınlatır ve cilt tonunu eşitler. Hyaluronik asit cildi yoğun bir şekilde nemlendirerek esnek ve elastik hale getirirken C ve A vitaminleri, cildinizin taze ve genç görünmesi için doğal hücre yenilenme sürecini harekete geçirmeye yardımcı olur.

Değerli bir doğal bileşen olan havlıcan kökü, cildi çevresel saldırganlardan korumaya ve daha fazla pigmentasyonu önlemeye yardımcı olan güçlü antioksidan özelliklere sahiptir.

WHITENING & DARK SPOT CREAM SPF 30  (50 ml)

Welcome to the world of radiant and flawless skin with our whitening and pigmentation reducing cream. With its unique combination of hyaluronic acid, vitamins C and A and galangal root, this cream provides effective care and gives the skin a healthy glow.

The cream effectively fights pigmentation, brightens dark spots and evens out skin tone. Hyaluronic acid intensely moisturizes the skin, making it supple and elastic, while vitamins C and A help activate the natural cell renewal process to make your skin look fresh and youthful.

A valuable natural ingredient, galangal root has powerful antioxidant properties that help protect the skin from environmental aggressors and prevent further pigmentation.

Taksit Seçenekleri;
19 / 1 - 19
19 / 1 - 19
Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.rufus.com.tr sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017 - 2024