Ürünlerimiz

Rufus R Tırnak Yağı 10 ml   (#0006)

TL 245,00
KDV Dahil
Ürün Kodu : 0006
Açıklama

RUFUS-R
Rufus kozmetik tarafından tırnakların sağlıklı ve hızlı büyümesi, kutikula ve tırnakların oluşumunun sağlıklı ve güzel bir görünüm alması için tasarlanmıştır. Tırnak travmaları ve batık tırnak iyileşme sürecini hızlandırmada, tırnak plağı, tırnak yatağı ve onikolisis sorunlarında, tırnak beau çizgilerinin giderilmesinde, tırnaktan oje/oje jel temizlendikten sonra tırnak sağlığının ve güzelliğinin kazanılması için uygulanır. Düzenli kullanımlarda mantar oluşumuna karşı etkilidir. Firma politikası olarak üründe özellikle kimyasal kullanımından mümkün olduğu kadar kaçınılıp yüksek kaliteli doğal organik maddeler kullanılmıştır. Distilasyon yöntemi ile elde edilen biberiye yağı deri yaralanmaları ve çizilmelerinde kullanılan, deri hücrelerini yenileyen antibakteriyel özelliği yanında antifungal özelliği ile mantar oluşumunu da engeller. Çay ağacı yağının mantar ve virüs öldürücü, tekrar oluşumunu engelleyici özelliklerinden yararlanılmıştır. E vitamini, protein ve mineral yönünden zengin olan hint yağı (castor) cilt çatlaklarına karşı etkilidir. Antimikrobiyal özelliği sayesinde cilt mantarları ve küçük kesiklerin tedavisinde etkilidir. Omega yağ asitleri bakımından zengindir, cilt lekeleri oluşumunu önleme etkisi vardır. Barındırdığı yüksek kalitedeki ısırgan yağı virüs ve bakterilere karşı direnci artırıp, cildi yeniler ve canlandırır. Doğru koşullarda üretilmiş portakal yağı ise sivilce, akne tedavileri ve vücudu sıkılaştırmada oldukça etkilidir. B,E,P vitaminleri, magnezyum, bakır ve potasyum barındırır. Antiseptik özelliğinin yanında vücudun toksinlerden arındırılmasında başarılıdır. Ciltte kollajen üretimini teşvik eder, şişlikleri azaltır ve ince çizgileri giderir. Aknelere karşı kullanılır ve cildi gençleştirir. En yüksek kalitedeki mümkün olduğu kadar doğal ürünler kullanılarak uzun araştırma – geliştirme çalışmaları sonucunda üretilen bu ürün tırnakların daha kısa sürede uzamasını sağlayarak mantar tedavisinde başarıya ulaşmayı kolaylaştırır. Mantar haricinde cildi gençleştirme, aknelerden arınma ve cilt çatlak ve küçük çiziklere karşı da kullanılır. Kullanırken masaj yaparak uygulandığı takdirde daha fazla başarı elde edilir. 
KULLANIM TALİMATI: Kutikula ve tırnak üzerine günde 1-3 defa 1-2 damla sürülmelidir. Uygulama hafifçe ovularak yapılmalıdır. Pedikür sırasında pedikür suyuna 2-3 damla katılarak etkisinden ve aromasından faydalanılabilir. Cilt iltihabı durumunda kullanılmamalıdır. Rufus-R tırnak yağının herhangi bir bileşenine karşı aşırı duyarlılığı olanlar tarafından kullanılmamalıdır. Gözle temas ettirilmemeli, temas durumunda ise göz, bol su ile yıkanmalıdır. İçmeyiniz ve çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. 05-25 ºC arasındaki sıcaklıklarda muhafaza edilmelidir. Kullanım sırasında pakette bulunan şişede saklanmalıdır. Hamilelikte ve beş yaş altındaki çocuklarda kullanılması önerilmez. 10 ml cam ambalajda kullanımızına sunulmuştur.

KARGO HAKKINDA BİLGİ: Ürünler en geç 4 iş günü içerisinde adresinize kargolanır. 

Taksit Seçenekleri;
19 / 1 - 19
19 / 1 - 19
Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.rufus.com.tr sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017 - 2024