Ürünlerimiz

GECE KREMİ THALES NATURAL 50 ml   (#GECE KREMİ )

TL 350,00
KDV Dahil
Ürün Kodu : GECE KREMİ
Açıklama

GECE KREMİ 50 ML

Cildinizi yoğun bir şekilde onarmak ve beslemek için tasarlanmış bir gece kremidir. Peptitler, Q10, Shea yağı ve hyaluronik asit ile zenginleştirilmiş, eksiksiz bir bakım ve yaşlanma karşıtı etki sağlar.

Peptitler ve Q10, cildin sıkılaşmasına aktif olarak yardımcı olarak kırışıklıkların ve yaşlanma belirtilerinin görünümünü azaltır. Shea yağı, cildin doğal dengesini geri kazandıran nemlendirici ve besleyici özelliklere sahiptir. Hyaluronik Asit, daha pürüzsüz, daha parlak bir cilt için cilt dokusunu derinlemesine nemlendirir ve arındırır.

Gece kremimiz, siz uyurken cildi onarmak için etkili bir çözümdür. Hızla emilir ve yapışkan bir his bırakmaz, cildinize maksimum rahatlıkta nem ve beslenme sağlar.

 

NIGHT CREAM

It is a night cream designed to intensively repair and nourish your skin. Enriched with peptides, Q10, Shea butter and hyaluronic acid, it provides a complete care and anti-aging effect.

Peptides and Q10 actively help tighten the skin, reducing the appearance of wrinkles and signs of aging. Shea butter has moisturizing and nourishing properties that restore the skin's natural balance. Hyaluronic acid deeply moisturizes and refines skin tissue for smoother, brighter skin.

Our night cream is an effective solution to repair skin while you sleep. It is quickly absorbed and does not leave a sticky feeling, providing moisture and nutrition to your skin with maximum comfort.

Taksit Seçenekleri;
19 / 1 - 19
19 / 1 - 19
Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.rufus.com.tr sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017 - 2024