Ürünlerimiz

ANTI-AGING (YAŞLANMA KARŞITI) KREM   (#)

TL 350,00
KDV Dahil
Ürün Kodu :
Açıklama

ANTI-AGING (YAŞLANMA KARŞITI) KREM SPF 30 (50 ml)

Sıkılaştırıcı özellikleriyle bilinen Mannan konyak, cildin sıkılığını ve elastikiyetini artırmaya, kırışıklıkları yumuşatmaya ve yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı olur. Peptitler, aktif protein parçaları, kollajen ve elastin sentezini uyararak cilt yapısını güçlendirir ve daha tonlu hale getirir. E Vitamini ve Q10, cildi erken yaşlanmaya katkıda bulunan serbest radikal hasarından koruyan güçlü antioksidanlardır.

Ayrıca kremimiz, ultraviyole ışınlarının zararlı etkilerine karşı güvenilir koruma sağlayan SPF 30'a sahiptir. UV radyasyonu erken cilt yaşlanmasının ana nedenlerinden biridir ve kremimiz cildinizi bu zararlı etkiden korumaya yardımcı olur.

ANTI-AGING CREAM SPF 30 (50 ml)

Known for its astringent properties, Mannan cognac helps to increase skin firmness and elasticity, smooth wrinkles and reduce signs of aging. By stimulating the synthesis of peptides, active protein fragments, collagen and elastin, they strengthen the skin structure and make it more toned. Vitamin E and Q10 are powerful antioxidants that protect the skin from free radical damage that contributes to premature aging.

In addition, our cream has SPF 30, which provides reliable protection against the harmful effects of ultraviolet rays. UV radiation is one of the main causes of premature skin aging and our cream helps protect your skin from this harmful effect.

Taksit Seçenekleri;
19 / 1 - 19
19 / 1 - 19
Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.rufus.com.tr sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017 - 2024