Segment L

Batık tırnakların akrilik sistemiyle düzeltme yönteminin geliştirilmesinin uzmanı ve yazarıyım. SEGMENT L adlı yöntemimim 2017 yılında patentini aldım. Bu yönteme göre batık tırnakların uçları kaldırılması ve akrilik sistemiyle sabitlenmesi imkanı sunuyor. Malzemenin özellikleri sayesinde malzeme tırnak esnekliğine göre ayarlanabiliyor.

 

Bu bazı durumlarda hematom önlemesine ve tırnak plakasına ağırlık yüklememesine veya yaralı yatak oluşmamasına yardımcı olmaktadır.Plakalar ve malzemeler sert ve istikrarlı hale getirilebilmektedir. Bu uygulamalar batık tırnakların iltihaplarında veya tırnakların uzun süre sivri şekilde kesilmesinin arkından tırnaklarda oluşan sert kaplamaları yumuşamasına yardım etmektedir. Malzemenin kalınlığını belirlemede ayağın basıncı, ağırlığı ve deformasyonu hesaba katılır.

Materyalle yapılan doğru çalışma gelecekte parçalanma, çatlama, onikolis, hematom ve psödomona gibi patolojileri engeller.


SEGMENT L yöntemi ağrısız bir işlemdir, tırnak bakımında hassastır. Bu yöntem yaralanmalar veya cerrahi müdahalelerden sonra düzeltilemez görsel deformasyonları olan müşterilerimizin çoğu için bir çıkış noktasıdır.
Bu yöntemin eğitimin ve hizmetlerin sunumu mevcuttur, basit ve etkilidir. Tırnak köşelerin batmasının ilk aşamasında, tırnak plağının şekil bozukluklarını düzeltmek mümkündür. Ve bu yöntemin en önemli noktası, tırnak plakasının estetiği korunması ve üzerinde kalıcı oje ile kaplanabilmesidir.

Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.rufus.com.tr sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017 - 2024