Ürünlerimiz

Rufus Collagen 20 ml   (#0002)

TL 350,00
KDV Dahil
Ürün Kodu : 0002
Açıklama

RUFUS KOLLAJEN ANTI-AGING 20 ml

Hidrolize deniz kolajeni bazlı % 100 doğal, yüksek teknoloji ürünü bir kolajendir. Tat, renk veya yapay katkı maddesi içermez.

Yaralanma sonrası tırnağın ve cildin iyileşmesini kolaylaştırır. Deri ve tırnak plağı tarafından kolayca emilir.

Yetersiz beslenme ve tırnak yaralanmalarıyla ilişkili çeşitli onikodistrofi türlerini iyileştirir.

Tırnak plağını güçlendirir ve mantar enfeksiyonlarını önler. Tırnak şeklinin düzeltilmesinde kullanılan  düzeltme sistemleri süresince tırnağın elastikiyetini ve sağlığını arttırır.

İfade çizgilerinin pürüzsüzleşmesine ve taze yara ve yara izlerinin iyileşmesine yardımcı olur.


KULLANMA TALİMATI:
Yüz ve dekolte bölgesi için: Nemli ve temiz cilde günde 1-3 kez 1-2 damla sürülmelidir. Aynı zamanda haftada 1-2 kez peeling kullanılması önerilir.
Tırnak için: Tırnağı geri kazanmak ve sağlıklı bir görünüm alarak büyümesini sağlamak için pipetle küçük damlalar halinde günde 1-3 defa tırnak yatağına / tırnak üstüne uygulanır. Uygulama hafifçe ovularak yapılmalıdır.
UYARILAR: Cilt iltihabı durumunda kullanılmamalıdır. Rufus kollajen’in herhangi bir bileşenine karşı aşırı duyarlılığı olanlar tarafından kullanılmamalıdır. Gözle temas ettirilmemeli, temas durumunda ise göz, bol su ile yıkanmalıdır. İçmeyiniz ve çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. 05-25 ºC arasındaki sıcaklıklarda muhafaza edilmelidir. Kullanım sırasında pakette bulunan şişede saklanmalıdır.

KARGO HAKKINDA BİLGİ: Ürünler en geç 4 iş günü içerisinde adresinize kargolanır.

Taksit Seçenekleri;
19 / 1 - 19
19 / 1 - 19
Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.rufus.com.tr sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017 - 2024