Ürünlerimiz

Rufus T Tırnak Yağı 10 ml   (#0007)

TL 245,00
KDV Dahil
Ürün Kodu : 0007
Açıklama

RUFUS-T
Rufus kozmetik tarafından tırnakların sağlıklı ve hızlı büyümesi, kutikula ve tırnakların oluşumunun sağlıklı ve güzel bir görünüm alması için tasarlanmıştır. Tırnak travmaları ve batık tırnak iyileşme sürecini hızlandırmada, tırnak plağı, tırnak yatağı ve onikolisis sorunlarında, tırnak beau çizgilerinin giderilmesinde, tırnaktan oje/oje jel temizlendikten sonra tırnak sağlığının ve güzelliğinin kazanılması için uygulanır. Düzenli kullanımlarda mantar oluşumuna karşı etkilidir. Firma politikası olarak üründe özellikle kimyasal kullanımından mümkün olduğu kadar kaçınılıp yüksek kaliteli doğal organik maddeler kullanılmıştır. Distilasyon yöntemi ile elde edilen kekik yağı içindeki karyofilen ve kamfen adlı etken maddeler sayesinde yaraların mikrop kapması ve enfeksiyon oluşumu engellenir. Antiseptik ve antifungal özelliğinin yanı sıra antibakteriyel özelliği ile bakteriler ile savaşır ve bakterileri uzak tutar. Sığla yağı ise Kleopatra ve Romalı hekimler tarafından antik dönemde kullanılmış ve günümüze kadar kullanıla gelen antiseptik olarak ve cilt tedavilerinde kullanılan doğal bir üründür. Çay ağacı yağının mantar ve virüs öldürücü, tekrar oluşumunu engelleyici özelliklerinden yararlanılmıştır. E vitamini, protein ve mineral yönünden zengin olan hint yağı (castor) cilt çatlaklarına karşı etkilidir. Antimikrobiyal özelliği sayesinde cilt mantarları ve küçük kesiklerin tedavisinde etkilidir. Omega yağ asitleri bakımından zengindir, cilt lekeleri oluşumunu önleme etkisi vardır. Aynısefa yağı ise ayak ve ellerdeki çatlakları engeller, tahriş olan cildi onarıcı özelliğe sahiptir, mantar, sivilce ve akne gibi cilt sorunlarına karşı kullanılır. En yüksek kalitedeki mümkün olduğu kadar doğal ürünler kullanılarak uzun araştırma – geliştirme çalışmaları sonucunda üretilen bu ürün tırnakların daha kısa sürede uzamasını sağlayarak mantar tedavisinde başarıya ulaşmayı kolaylaştırır. Mantar haricinde cildi gençleştirme, aknelerden arınma ve cilt çatlak ve küçük çiziklere karşı da kullanılır. Kullanırken masaj yaparak uygulandığı takdirde daha fazla başarı elde edilir. 
KULLANIM TALİMATI: Kutikula ve tırnak üzerine günde 1-3 defa 1-2 damla sürülmelidir. Uygulama hafifçe ovularak yapılmalıdır. Pedikür sırasında pedikür suyuna 2-3 damla katılarak etkisinden ve aromasından faydalanılabilir. Cilt iltihabı durumunda kullanılmamalıdır. Rufus-T tırnak yağının herhangi bir bileşenine karşı aşırı duyarlılığı olanlar tarafından kullanılmamalıdır. Gözle temas ettirilmemeli, temas durumunda ise göz, bol su ile yıkanmalıdır. İçmeyiniz ve çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. 05-25 ºC arasındaki sıcaklıklarda muhafaza edilmelidir. Kullanım sırasında pakette bulunan şişede saklanmalıdır. Hamilelikte ve beş yaş altındaki çocuklarda kullanılması önerilmez.10 ml cam şişede kullanımınıza sunulmuştur.

KARGO HAKKINDA BİLGİ: Ürünler en geç 4 iş günü içerisinde adresinize kargolanır. 

Taksit Seçenekleri;
19 / 1 - 19
19 / 1 - 19
Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.rufus.com.tr sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017 - 2024