Ürünlerimiz

IDEAL healthy skin 50 ml   (#IDEAL)

%40
indirim
TL 249,00
TL 149,00
KDV Dahil
Ürün Kodu : IDEAL
Açıklama

IDEAL sağlıklı cilt kremi 50 ml.

Tüm cilt tipleri için kullanılabilen peptit ,devedikeni ve ıhlamur çiçeği, Q10, PatcH20, hyaluronik asit içeren bir formüle sahiptir. Krem cilt tarafından çabuk emilir ve çok derin cilt nemlendirmesi sağlar. Kolajen üretimini uyarır. Melanin oluşum sürecini normalleştirir. Peptitler - cilt hücrelerinin iyileşme ve yenilenme, kolajen, elastin, hyaluronik asit sentezini geliştirme yeteneğini aktive eder. Kısa amino asit zincirleri vücudumuzda kolayca parçalanır, bu nedenle peptitler birikemez. Peptidlerin çalışmasının sonucu, ortalama 3 aylık düzenli kullanımdan sonra farkedilir.

KARGO HAKKINDA BİLGİ: Ürünler en geç 4 iş günü içerisinde adresinize kargolanır. Satın alınan ürün bedeli toplamda 450 TL ve üstünde ise kargo ücretsiz gönderilir. 450 TL altındaki toplam ürün bedeli için kargo alıcı ödemeli olarak gönderilir.

IDEAL healthy skin cream 50 ml.

It has a formula containing peptide, thistle and linden flowers, Q10, PatcH20, hyaluronic acid, which can be used for all skin types. The cream is quickly absorbed by the skin and provides very deep skin hydration. It stimulates collagen production. Normalizes the process of melanin formation. Peptides - activate the ability of skin cells to improve healing and regeneration, synthesis of collagen, elastin, hyaluronic acid. Short chains of amino acids are easily broken down in our body, so peptides cannot accumulate. The result of the work of peptides is noticeable after an average of 3 months of regular use.

Taksit Seçenekleri;
9 / 1 - 9
9 / 1 - 9
Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.rufus.com.tr sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017 - 2022