Ürünlerimiz

BEYAZLATICI KREM - WHITINING CREAM THALES   (#)

TL 90,00
KDV Dahil
Ürün Kodu :
Açıklama

WHITENING (beyazlatıcı krem) 30 ml

Guava ve Papayalı SPF 30 korumalı günlük beyazlatıcı krem. Düzenli kullanım cilt tonunu eşit oranda aydınlatır. Her yaş için gündüz ve gece kremi olarak kullanılabilir. Cilt dokusunun beyazlatılması ve genel olarak iyileştirilmesi için tartarik asit içerir. Kremin gençleştirici etkisi vardır. Krem, Saxifraga Sarmentosa (çilek begonyası) bitkisi içerir, cildi serbest radikallerin çevreden gelen etkilerinden korumak için bir antioksidan görevi görür. Krem yağlı cildi yağdan arındırır.

Papaya, A ve C vitaminleri açısından zengindir, yaşlılık lekelerini ve çeşitli kusurları giderir. Guava cildi besler, nemlendirir. Değerli antioksidan likopen bakımından zengindir. Likopen, serbest radikallerin cilt hücrelerine zarar vermesini önleyen güçlü koruyucu etkisi ile ünlüdür. Krem, burun, çene ve yüzdeki diğer "komedojenik" alanların yakınında oluşan siyah noktalarla savaşmaya yardımcı olur.

Ten kararmalarına karşı diz, dirsek, koltuk altı ve bikini bölgesinde oluşan kararmaları açarak ten rengini eşitlemeye yardımcı olur. Ciltte yaşa ve farklı nedenlere bağlı olarak ortaya çıkan kararmaların önüne geçer. Daha genç, daha beyaz bir görünüm, ipeksi bir yumuşaklık hissi verir ve cilt onarımı sağlar. Tüm vücut bölgelerine uygulanabilir.

WHITENING  30 ml

Daily whitening cream with SPF 30 protection with Guava and Papaya. Regular use brightens the skin tone evenly. It can be used as a day and night cream for all ages. Contains tartaric acid for whitening and overall improvement of skin texture. The cream has a rejuvenating effect. The cream contains Saxifraga Sarmentosa (strawberry begonia) plant, it acts as an antioxidant to protect the skin from the effects of free radicals from the environment. The cream cleanses oily skin from oil.

Papaya is rich in vitamins A and C, removes age spots and various imperfections. Guava nourishes and moisturizes the skin. It is rich in valuable antioxidant lycopene. Lycopene is famous for its powerful protective effect that prevents free radicals from damaging skin cells. The cream helps fight blackheads that form near other "comedogenic" areas on the nose, chin and face.

WHITENING 50 ml.

Дневной отбеливающий крем с Гуава и Папаей. SPF 30. Регулярное использования равномерно осветляет тон кожи. Применять можно как дневной и ночной крем для любого возраста. Содержит винную кислоту для  отбеливания и общего улучшения рельефа кожи. Крем обладает омолаживающим эффектом. В состав крема входит  растение камнеломка, она действует как антиоксидант для защиты кожи от воздействия свободных радикалов окружающей среды.  Крем обезжиривает жирную кожу.

Папая богат на витамины А и С, устраняет пигментные пятна и различные несовершенства. Гуава питает, увлажняет, кожу. Богат ценным антиоксидантом ликопином. Ликопин славится своим мощным защитным действием, которое предотвращает повреждение клеток кожи свободными радикалами. Крем помогает бороться с черными точками, которые образуются вблизи носа, подбородка и других «комедогенных» участках на лице.

KARGO HAKKINDA BİLGİ: Ürünler en geç 4 iş günü içerisinde adresinize kargolanır. Satın alınan ürün bedeli toplamda 450 TL ve üstünde ise kargo ücretsiz gönderilir. 450 TL altındaki toplam ürün bedeli için kargo alıcı ödemeli olarak gönderilir.

Taksit Seçenekleri;
9 / 1 - 9
9 / 1 - 9
Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.rufus.com.tr sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017 - 2022