Web sitemize hoş geldiniz! Sizin için 7/24 açık ve hizmetinizdeyiz.

0in cart

RUFUS KOZMETİK - Yüksek Kaliteli Podoloji Ürünleri

Pedikůr ve manikür ustaları için en kaliteli ürünler’ Bir Türk firması olan RUFUS KOZMETİK, podoloji alanında yüksek etkili ürünlerin lider geliștiricisidir. Doğal içerikler kullanarak güzellik ürünleri geliştiriyoruz ve en yüksek kaliteyi, güvenliği ve kullanım kolaylığını garanti ediyoruz.

1

Podologlarin ve müşterilerinin farklı ihtiyaçları olduğunu anlıyoruz, bu nedenle kozmetik ürünlerimiz her türlü gereksinimi karşılamak için geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Rufus Kozmetik ürůn yelpazesi, eller ve ayaklar için trnak ve cilt bakım ürünlerinde nemlendirici ve besleyici içeriklerden oluștur.

2

2015 yilinda kurulan Rufus Kozmetik olarak, kuruluşumuzdan itibaren dünyanın farklı ülkelerindeki varlığımızı sürekli geliştiriyor ve genişletiyoruz.

Kendi üretim fabrikamız, Türkiye’nin en büyük ve dinamik şehirlerinden biri olan İzmir’de bulunmaktadır. Ürünlerimizin yüksek kalitesini sağlamakla gurur duyuyoruz ve her zaman katı süreleri gözeterek tazeliği garanti ediyoruz. Uzmanlardan oluşan ekibimiz, en iyi ürünleri almanızı sağlamak için üretimin her aşamasını titizlikle izlemektedir.

3

Ürünlerimizi geliştirmek için sürdürdüğümüz çalışmalarımız ve profesyonellerden aldığımız geri bildirimler sayesinde kazandığımız itibar ve başarılarımızdan gurur duyuyoruz.

Konferanslar, seminerler ve kongrelere katılarak, podoloji, batık tırnaklar ve ayak bakımıyla ilgili en önemli ve güncel konuları paylaşıyoruz..

Önemsiyoruz

Segment L set image

Şirketimiz, podologlar ve güzellik uzmanları için forumlarda ve konferanslarda yer almaktadır.

Patentli iki tırnak düzeltme yöntemimiz INFINITY TITANYUM ve SEGMENT L üzerine eğitim veriyoruz. Yenilikçi teknolojilere dayanan bu yöntemler, mükemmel sonuçlar ve en yüksek kalitede tırnak bakımı garanti eder. Etkinliklerimize katılın ve mükemmellik arayışında olan profesyonel topluluğun bir parçası olun.

Rufus promo about image

Ürünlerimizin, işinizde vazgeçilmez ortağınız olacağına, pedikůr ve manikür sanatında yeni zirvelere ulaşmanıza yardımcı olacağına eminiz

Şirket yönetimi

Lilia Barkhova Yılmaz

Genel Müdür

Kaan Ahmet Yılmaz

Finans Müdürü

Instagram'dayız

Back to Top
Product has been added to your cart