Ürünlerimiz

TEMİZLEME KÖPÜĞÜ THALES   (#THLS004)

TL 280,00
KDV Dahil
Ürün Kodu : THLS004
Açıklama

İnce ve hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için yüz temizleme köpüğü. Cildin sıkılığını ve elastikiyetini artırır, tonu eşitler, epidermisteki toksinleri uzaklaştırır. Tahrişi giderir, iltihap önleyici ve antimikrobiyal etkiye sahiptir. Kafein tonu yükseltir ve mikro sirkülasyonu iyileştirir, ödemi ortadan kaldırır, lipit tabakasını onarır. Ihlamur çiçekleri gözenekleri temizler ve sıkılaştırır. Spirulina, anti-enflamatuar etkiye sahiptir, protein, doymamış yağ asitleri içerir ve cildi canlandırır.

THALES YÜZ TEMİZLEME KÖPÜĞÜ içeriği:
Aqua (su) - aktif bileşenler için bir çözücü olarak kullanılır.
Doğal yüzey aktif maddeler: köpük oluşturucular, köpük dengeleyiciler, emülgatörler, koruyucular.
Bisobolol - tıbbi papatya veya lavantadan elde edilen ekstrakt - tahriş, antienflamatuar ve antimikrobiyal etkiyi hafifletir.
Kafein- cildin tonlamasını sağlar ve mikrosirkülasyonu iyileştirir, ödemi ortadan kaldırır, lipit katmanını geri yükler (% 0,5-2)
Allantoin- cilt yenilenmesini hızlandırır, keratolitik özelliklere sahiptir, bu da epidermisin yenilenmesine katkıda bulunur (% 0.5-2)
Tilia corolata çiçek özü- ıhlamur çiçekleri- yenileyici, temizleyici, gözenekleri sıkılaştırıcı, anti-inflamatuar, tonlama özelliklerine sahiptir.

Spirulina platensis özü -% 70'e kadar tam protein, doymamış yağ asitleri içerir, gençleşir, cilt sıkılığını ve elastikiyetini arttırır, cilt tonunu eşitler, epidermisden toksinleri giderir, akne tedavisinde kullanılır.

Face cleansing foam for all skin types, including thin and sensitive skin. It increases the firmness and elasticity of the skin, evens out the tone and removes toxins from the epidermis. It relieves irritation, has an anti-inflammatory and antimicrobial effect. Caffeine raises the tone and improves microcirculation, eliminates edema, repairs the lipid layer. Linden flowers cleanse and tighten pores. Spirulina has an anti-inflammatory effect, contains protein, unsaturated fatty acids and rejuvenates the skin.

Пенка для умывания кожи лица. Пенка для всех типов кожи включая тонкую и чувствительную кожу. Повышает упругость и эластичность кожи, выравнивает тон, устраняет токсины из эпидермиса. Снимает раздражение, оказывает противовоспалительное и антимикробное действие. Кофеин тонизирует и улучшает микроциркуляцию , устраняет отёки, восстанавливает липидный слой.  Цветы липы  очищаюют и сужают пор. Спирулина оказывает противоспалительное действие, содержит  полноценный белок , ненасыщенные жирные кислоты, омолаживает.

KARGO HAKKINDA BİLGİ: Ürünler en geç 4 iş günü içerisinde adresinize kargolanır. 

Taksit Seçenekleri;
19 / 1 - 19
19 / 1 - 19
Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.rufus.com.tr sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017 - 2024