Ürünlerimiz

MODUM   (#MDM)

TL 266,00
KDV Dahil
Ürün Kodu : MDM
Açıklama

MODUM 50 ml (Kurutucu merhem)

Hiperhidrozlu cilt bakımı için çinko, defne yaprağı ve lavanta içeren merhem. Ürünümüz parafin içermediğinden aşırı terleme için güvenli ve etkili bir çözümdür.

Çinko antibakteriyel özelliklere sahiptir ve cilt nemini azaltmaya yardımcı olur. Defne yaprağı ve lavanta, tahrişi ve kaşıntıyı azaltmaya yardımcı olan iltihap önleyici ve yatıştırıcı özelliklere sahiptir.

Terlemeyi azaltmak ve gün boyunca rahat bir durum yaratmak için cildin problemli bölgelerinde düzenli olarak kullanınız. 

Parmak aralarında ve ayaklarda su toplayan bölgelerin kurutulmasında, pişiklerde, hoş olmayan ayak kokularının giderilmesinde kullanılır. 

MODUM 50 ml

Ointment with zinc, bay leaf and lavender for skin care with hyperhidrosis. Since our product does not contain paraffin, it is a safe and effective solution for excessive sweating.

Zinc has antibacterial properties and helps reduce skin moisture. Bay leaf and lavender have anti-inflammatory and soothing properties that help reduce irritation and itching.

Use regularly on problem areas of the skin to reduce sweating and create a comfortable state throughout the day.

 İçerik: AQUA, ZINC OXIDE, COCO-CAPRYLATE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, GLYCERIN, GLYCERYL STEARATE, CETEARYL ALCOHOL, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA FLOWER EXTRACT, LAURUS NOBILIS LEAF OIL, HYPERICUM PERFORATUM FLOWER / LEAF/STEM EXTRACT

KARGO HAKKINDA BİLGİ: Ürünler en geç 4 iş günü içerisinde adresinize kargolanır. 

Taksit Seçenekleri;
19 / 1 - 19
19 / 1 - 19
Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.rufus.com.tr sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017 - 2024