Ürünlerimiz

KIŞ KREMİ   (#WINTER)

%33
indirim
TL 300,00
TL 200,00
KDV Dahil
Ürün Kodu : WINTER
Açıklama

KIŞ KREMİ 50 ml

Manilkara Multinervis ve PatcH2O formullü kış kremi. Yaşa bağlı değişiklikleri olan tüm cilt tipleri için gündüz ve gece kremi. Manilkara Multinervis bitkisi çok güçlü bir anti-aging etkisine sahiptir ve aynı zamanda cilde dengeli bir ten rengi verir. Kış şartlarından zarar gören kuru ve kızarık ciltler için geliştirilmiştir. Güçlü antioksidan Q10, E vitamini, C vitamini, pantenol ve shea yağı içerir. PatcH2O- Hyaluronik asit, üre ve alg kombinasyonundan oluşan aktif bir bileşendir. Daha uzun süreli hidrasyon sağlar.

KARGO HAKKINDA BİLGİ: Ürünler en geç 4 iş günü içerisinde adresinize kargolanır. 

WINTER CREAM 50 ml

Manilkara Multinervis and PatcH2O formula winter cream. Day and night cream for all skin types with age-related changes. Manilkara Multinervis has a very strong anti-aging effect and at the same time gives the skin a balanced complexion. It has been developed for dry and red skin damaged by winter conditions. Contains powerful antioxidant Q10, vitamin E, vitamin C, panthenol and shea butter. PatcH2O- Hyaluronic acid is an active ingredient consisting of a combination of urea and algae. Provides longer lasting hydration.

Taksit Seçenekleri;
19 / 1 - 19
19 / 1 - 19
Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.rufus.com.tr sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017 - 2024