Ürünlerimiz

IDEAL derin nemlendirici krem PatcH20   (#)

TL 350,00
KDV Dahil
Ürün Kodu :
Açıklama

IDEAL DERİN NEMLENDİRİCİ PatcH20 KREM 50 ml

Hafif dokulu İDEAL derin nemlendirici krem ​​ile cildinize yoğun nemlendirme sağlayın. Peptitler ve PatcH20, Ihlamur, devedikeni ve Q10 açısından zengin olan benzersiz formülümüz, cildinize mükemmel beslenme ve gençleşme sağlar.

Yaşınız ne olursa olsun, kremimiz optimum düzeyde nemlendirme ve cilt bakımı sağlamak için idealdir.

Peptitler ve PatcH20 gibi yenilikçi içeriklerimiz cilt elastikiyetini artırmaya ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Ihlamur ve devedikeni cildi besler ve yatıştırırken, Q10 cildin gençleşmesini ve çevresel hasarlardan korunmasını destekler.

 

IDEAL CREAM

Provide intense moisturization to your skin with the IDEAL deep moisturizing cream with a light texture. Rich in peptides and Patch20, linden, thistle and Q10, our unique formula provides your skin with excellent nourishment and rejuvenation.

Whatever your age, our cream is ideal for providing optimum hydration and skin care.

Our innovative ingredients such as peptides and PatchH20 help increase skin elasticity and reduce the appearance of wrinkles. Linden and thistle nourish and soothe the skin, while Q10 promotes skin rejuvenation and protection from environmental damage.

Taksit Seçenekleri;
19 / 1 - 19
19 / 1 - 19
Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.rufus.com.tr sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017 - 2024