Ürünlerimiz

Güneş losyonu, Sun lotion   (#THLSGNS)

TL 434,00
KDV Dahil
Ürün Kodu : THLSGNS
Açıklama

UVA, UVB filtreli, Mavi ışık korumalı, besleyici, nemlendiricili ve waterproff özelliklere sahiptir. Hipoalerjenik, paraben içermeyen ve kokusuz formüle edilmiştir. Tüm cilt tiplerini güneş ışınlarından korur, bileşimindeki seramidler ve hyaluronik asit sayesinde cildi yenilemeye yardımcı olur ve nemlendirir. Uzun süreli güneşe maruz kalmanın olumsuz etkilerinin en aza indirilmesine yardımcı olur.. Cildi kızarıklık ve kuruluktan korur. Foto-yaşlanmayı engeller. Cilt tarafından kolayca emilir ve hem çocuklar hem de yetişkinler için uygundur. 

Formulated hypoallergenic, paraben-free and fragrance-free. It protects all skin types from sun rays, renews and moisturizes the skin thanks to the ceramides and hyaluronic acid in its composition. It helps to minimize the negative effects of long-term sun exposure. Protects the skin from redness and dryness. It prevents photo-aging. It is easily absorbed by the skin and is suitable for both children and adults.

Taksit Seçenekleri;
19 / 1 - 19
19 / 1 - 19
Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.rufus.com.tr sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017 - 2024