Ürünlerimiz

GÖZ ÇEVRESİ KREMİ (EYE CONTOUR CREAM)   (#)

TL 315,00
KDV Dahil
Ürün Kodu :
Açıklama

GÖZ ÇEVRESİ KREMİ 30 ml

Bu hassas bölge için özel olarak formüle edilmiş göz kremimizle göz çevresini tazeleyin ve gençleştirin. Buğday ruşeymi, üzüm çekirdeği, nar, avokado, yeşil çay ve C vitamini ile zenginleştirilmiş bu krem, mükemmel görünüme kavuşmanıza yardımcı olacaktır.

Buğday tohumu ve üzüm çekirdeği kombinasyonu, göz çevresindeki cildi sıkılaştırmaya ve nemlendirmeye yardımcı olarak ince çizgileri azaltmaya ve yorgunluk belirtilerini hafifletmeye yardımcı olur. Nar ve avokado cilde gerekli besinleri sağlarken, yeşil çay ve jajoba yatıştırıcı ve yumuşatıcı bir etkiye sahiptir.

Güçlü bir antioksidan olan C vitamini, daha parlak ve sağlıklı görünen bir cilt için cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur. Hafif kremimiz hızla emilerek cilde nem, tazelik ve parlaklık kazandırır.

EYE CONTOUR CREAM:

Refresh and rejuvenate the eye area with our specially formulated eye contour cream for this sensitive area. Enriched with wheat germ, grape seed, pomegranate, avocado, green tea and vitamin C, this cream will help you achieve the perfect look.

The combination of wheat germ and grape seed helps to tighten and moisturize the skin around the eyes, helping to reduce fine lines and relieve signs of fatigue. Pomegranate and avocado provide essential nutrients to the skin, while green tea and jajoba have a soothing and softening effect.

Vitamin C, a powerful antioxidant, helps to even out skin tone for brighter and healthier-looking skin. Our light cream is quickly absorbed, giving the skin moisture, freshness and shine.

Taksit Seçenekleri;
19 / 1 - 19
19 / 1 - 19
Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.rufus.com.tr sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017 - 2024