Ürünlerimiz

GECE KREMİ   (#)

TL 150,00
KDV Dahil
Ürün Kodu :
Açıklama

QUENN OF THE NIGHT (gece kremi)  30 ml

Q10 ve peptitler içeren nemlendirici ve yenileyici gece kremi. Hücrelerin yaşlanma sürecini yavaşlatır. Su kaybını önleyen hyaluronik asit içerir. Q10, yaşlanmaya yol açan serbest radikallerle etkili bir şekilde savaşır ve E vitamini sentezini normalleştirir. Peptitler, hücre bölünmesinin doğal hızını düzenleyerek, dermisin ve epidermisin fizyolojik işlevlerini düzgün ve sağlıklı olarak yapmasını sağlar. Cildin antioksidan korumasını artırmak için süperoksit dismutaz sentezleyerek, mevcut kolajeni koruyarak kolajen üretimini uyarır.

Asetil Tetrapeptid, yeniden modelleme peptitleri olarak adlandırılan hücre dışı matrisin kalitesini artıran bir peptittir. Bileşenlerinin ayrışma / sentez süreçlerinin doğal düzenleme mekanizmasını taklit ederek, matrisin fizyolojik bir şekilde yenilenmesini başlatır. Gece kremi yaralı (örneğin soyma ve mezoterapi sonrası), foto-hasar görmüş ve yaşlanan cildi yenilemek için kullanılır. Kullanım için yaş sınırlaması yoktur. Tüm yüz ve dekolte bölgeleri için uygundur.

KARGO HAKKINDA BİLGİ: Ürünler 4 iş günü içerisinde adresinize kargolanır. Satın alınan ürün bedeli toplamda 300 TL ve üstünde ise kargo ücretsiz gönderilir. 300 TL altındaki toplam ürün bedeli için kargo alıcı ödemeli olarak gönderilir.

QUENN OF THE NIGHT (Night cream)  30 ml

Moisturizing and regenerating night cream with Q10 and peptides. It slows down the aging process of cells. It contains hyaluronic acid that prevents dehydration. Q10 effectively fights aging free radicals and normalizes vitamin E synthesis. Peptides regulate the natural rate of cell division, allowing the dermis and epidermis to perform their physiological functions properly and healthily. By synthesizing superoxide dismutase to increase the antioxidant protection of the skin, it stimulates collagen production by protecting the existing collagen.

Acetyl Tetrapeptide is a peptide that improves the quality of the extracellular matrix called remodeling peptides. It initiates a physiological regeneration of the matrix by mimicking the natural regulation mechanism of the decomposition / synthesis processes of its components. Night cream is used to regenerate injured (eg after peeling and mesotherapy), photo-damaged and aging skin. There is no age limit for use. It is suitable for all face and décolleté areas.

QUEEN OF THE NIGHT 30 ml

Увлажняющий и регенерирующий ночной крем с Q10 и пептидами. Замедляет процесс старения клеток. Он содержит гиалуроновую кислоту, предотвращающую обезвоживание. Q10 эффективно борется со стареющими свободными радикалами и нормализует синтез витамина Е. Пептиды регулируют естественную скорость деления клеток, позволяя дерме и эпидермису правильно и здорово выполнять свои физиологические функции. Синтезируя супероксиддисмутазу для усиления антиоксидантной защиты кожи, он стимулирует выработку коллагена, защищая существующий коллаген.

Ацетилтетрапептид - это пептид, улучшающий качество внеклеточного матрикса, называемый ремоделирующими пептидами. Он инициирует физиологическую регенерацию матрикса, имитируя естественный механизм регулирования процессов разложения / синтеза его компонентов. Ночной крем используется для восстановления поврежденной (например, после пилинга и мезотерапии), фотоповрежденной и стареющей кожи. Возрастных ограничений для использования нет. Подходит для всех зон лица и зоны декольте.

KARGO HAKKINDA BİLGİ: Ürünler 4 iş günü içerisinde adresinize kargolanır. Satın alınan ürün bedeli toplamda 300 TL ve üstünde ise kargo ücretsiz gönderilir. 300 TL altındaki toplam ürün bedeli için kargo alıcı ödemeli olarak gönderilir.

Taksit Seçenekleri;
9 / 1 - 9
9 / 1 - 9
Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.rufus.com.tr sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017 - 2022